ВИДЕО: Скандирања и песна во соблекувалната – нормално, Гого Јовчев диригира!

Како по обичај, македонските репрезентативци не ја сокрија еуфоријата по победата над Летонија од 3-1 на стартот од квалификациите за ЕП 2020.

Во соблекувалната, традиционално по секоја победа, скандирања и песна под диригентската палка на Гого Јовчев, а овој пат и со поддршка и на најголемиот поддржувач на националниот тим – Јане Велковски…

Се вчитува...