Парите решаваат се: Како изгледала девојката на Дрогба во минатото!?

Таблоидите секогаш може да извлечат се за секого… Па така и за девојката на легендарниот Дидие Дрогба, бомбастичната Русинка со индиски гени, Нина Кузмина.

Кузмина, воопшто во минатото не изгледала како што изгледа во моментов… Денеска нејзиниот изглед остава без здив, но убаво е да се компарира како била пред пет години…

kuzmina_3

По бројните операции, пластики, добила изглед со кој сега брутално го „заробила“ Дидие Дрогба…

kuzmina_4

Се вчитува...