Парите решаваат се: Како изгледала девојката на Дрогба во минатото!? - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Ракомет
11/12/2017 11:00
Меѓ. Фудбал
10/12/2017 19:26
Кошарка
10/12/2017 19:35
Кошарка
10/12/2017 18:43

Парите решаваат се: Како изгледала девојката на Дрогба во минатото!?

Парите решаваат се: Како изгледала девојката на Дрогба во минатото!?

Таблоидите секогаш може да извлечат се за секого… Па така и за девојката на легендарниот Дидие Дрогба, бомбастичната Русинка со индиски гени, Нина Кузмина.

Кузмина, воопшто во минатото не изгледала како што изгледа во моментов… Денеска нејзиниот изглед остава без здив, но убаво е да се компарира како била пред пет години…

kuzmina_3

По бројните операции, пластики, добила изглед со кој сега брутално го „заробила“ Дидие Дрогба…

kuzmina_4

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.