Борец ги стартуваше подготовките за новата сезона (ФОТО)

Македонскиот прволигаш Борец ги стартуваше подготовките за новата сезона во домашниот шампионат. Тренерот Борче Христов изврши прозивка на фудбалерите, а потоа тимот го одработи и првиот тренинг.

 

Се вчитува...