Дилета Леота ја откри својата најголема љубов (ФОТО)

Една од најубавите водителки во Италија, Дилета Леота ги изнудува воздишките на фановите со своите објави на социјалните мрежи. Сепак, сексапилната италијанка откри кој е нејзината најголема љубов, без која не може да го замисли животот. Се работи за нејзиното куче Брандино, за кого вели дека е „Одличен познавач на тоа како треба да се ужива“.

 

 

View this post on Instagram

 

Brandino grande intenditore di coccole 😍🤗

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on

Се вчитува...