ФОТО НА ДЕНОТ: Среќна Нова 2018 година – ви посакува Столе!

СРЕЌНА НОВА 2018 ГОДИНА… Репрезентативен голман Столе Димитриевски еден од првите македонски репрезентативци го одбележа доаѓањето на Новата година. Заедно со свои колеги од шпанската Гимнастик Тарагона на специфичен начин посака поуспешна нова година пред нас!

Се вчитува...