И вардарки перфектни, и салата полна (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ракометарките на Вардар остварија уште еден убедлив триумф совладувајќи го Турингер со 29-21, задржувајќи го перфектниот ефект по првата фаза од натпреварувањето во Лигата на шампионките. Шоуто го надополни и публиката, која дојде во голем број во СЦ „Јане Сандански“ да ги поздрави „црвено-црните“ девојки. А тие, во вториот дел покажаа игра каква што од нив се очекува…

[RoyalSlider Error] Incorrect RoyalSlider ID in shortcode or problem with query.

Се вчитува...