Леота тренираше во парк, па доживеа незгода (ФОТО)

Сексапилната италијанска водителка, Дилета Леота одлучи да направи мал тренинг во локалниот парк, кој не помина баш најдобро.

Имено убавата Дилета објави фотографија на социјалните мрежи на која покажа дека го повредила коленото, додека утрото тренирала во паркот.

Се вчитува...