Лудило во студио: Билиќ едвај ги преживеа пеналите (ВИДЕО)

Славен Билиќ беше специјален аналитичар во студиото на ИТВ, и на неверојатно драматичен начин ги преживеа последните мигови од дуелот меѓу Хрватска и Данска. Поранешниот хрватски селектор не можеше да гледа кога се изведуваа решавачките удари…

Се вчитува...