„Мис Мундијал 2018“: Хрватска, Бразил и Русија – без конкуренција!

Заборавите за момент формации, победници на терен, ВАР систем и осминафинални пресметки… Ова е дефинитивно најубавата страна Мундијалот 2018.

Страст, навивање, емоции… И тие се дел од спектаклот. Дефинитивно кога би се собрале девојките од трибините на стадионите во Русија, без сомнение следи организација на „Мис на Светското првенство 2018“… Вие може да одберете, иако факт е дека во преден план отскокнуваат Хрватска и Бразил!

 

Се вчитува...