Mozzart дава најголеми квоти на свет: Швајцарија 2,35 и Белгија 2,00!

Никаде на планетата нема да најдете поголеми квоти!

Редовна чест со елитните натпревари во Mozzart.

Обложувалицата Mozzart од понудата денес извади два интересни дуели кои се играат во рамките на Европското првенство. Букмејкерите гарантираат дека токму овие два пара во секој момент ќе имаат најголеми квоти на свет.

Mozzart ти нуди можност да освоиш 50.000 денари секој ден за време на Европското првенство. Сè што е потребно  да направиш е да го ПРОМАШИШ ТИКЕТОТ. За што се работи?

За време на Европското фудбалско првенство, тикетот со најголема погодена квота, а со само еден промашен пар, освојува 50.000 денари. И така секој ден! Тикетот мора да содржи најмалку четири парови кои се играат тој ден, при што еден пар од тикетот задолжително мора да биде од Европското првенство во фудбал.

 

Белгија – Русија (сабота, 21.00), кец 2,00

Белгија е еден од најголемите фаворити на овогодинешното издание на Европското првенство. Вечерва во Санкт Петербург ќе се сретне со Русија, во рамките на 1. коло од Групата Б. „Бачушките“ се прилично непредвидливи и играат некаде на средина, не уживаат статус на фаворит во групата, но не се ни аутсајдери, како на пример Финска. Белгија за првиот натпревар ќе биде без Кевин де Брајне и Аксел Витсел, а Русија ќе ја бара својата шанса токму во тој податок. Влијанието на споменатите играчи во играта на „црвените ѓаволи“ е неизмерлив. Иако, Белгија во квалификациите за ЕУРО ги совлада Русите во два наврати, со 3:1 во Брисел и 4:1 на Газпром Арената.

 

Велс – Швајцарија (сабота, 15.00), двојка 2,35

Вториот дуел од многу изедначената група А ќе биде овој помеѓу Велс и Швајцарија. „Змаевите“ ќе се потпрат на асот од нападот, Герет Бејл, кој и не се наигра баш во дресот на Тотенхем минатата сезона. Во меѓувреме, Швајцарија сите карти ги фрла на воиграноста на екипата и нивниот напаѓачки потенцијал. Особен фаворит нема, ледот и нервозата ќе се кршат за време на првиот дуел денес.  Двата состави своите сили ги имаат одмерено пет пати, а поуспешни се Швајцарците со четири победи, додека пак, Велс има само еден триумф.

Зарем има подобар начин од тоа да го поминете летото гледајќи репрезентативен фудбал, со ладно пиво и тикети со вашите добитни комбинации? Совршено! Дополнително, за прв пат ќе имаме можност да навиваме за Македонија на Европското првенство и да ја бодриме нашата репрезентација!

Mozzart ви нуди единствена можност да добиете пакет од 24 пива Скопско за време на Европското фудбалско првенство! Како до нив?

Уживајте во фантастичните натпревари и заработете во Mozzart.

* Квотите се подложни на промени, но во секој момент во Mozzart ќе бидат најголеми на свет.

 

Се вчитува...