НБА Топ 10: Брутално забивање на Џеф Грин (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни пет натпревари по кои на победи се радуваа Атланта, Бруклин, Њујорк, Клиперс и Минесота.

Најубавиот потег на вечерта му припадна на кошаркарот на Бруклин, Џеф Грин…

Се вчитува...