НБА Топ 10: Ноќ на атрактивни забивања (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни седум натпревари по кои на победи се радуваа Лејкерс, Кливленд, Њујорк, Чикаго, Далас, Денвер и Милвоки.

Најубавите потези на вечерта ги отсликаа атрактивни забивања…

Се вчитува...