НБА Топ 10: Ноќ на атрактивни забивања (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни десет натпревари по кои на победи се радуваа Кливленд, Шарлот, Клиперс, Атланта, Мајами, Денвер, Чикаго, Мемфис, Далас и Феникс.

Најубавите потези на вечерта ги одбележаа атрактивните забивања.

Се вчитува...