НБА Топ 10: Ноќ на фантастични додавања (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни шест натпревари по кои на победи се радуваа Далас, Бруклин, Хјустон, Минесота, Денвер и Њу Орлеанс.

Најубавите потези на вечерта ги отсликаа фантастичните додавања во режија на Мајк Џејмс и Габриел Дек меѓу останатите…

Се вчитува...