НБА Топ 5: Меѓу најубавите потези и Ивица Зубац (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни два натпревари по кои Филаделфија изедначи во серијата против Атланта со 1-1, додека Јута поведе против Клиперс со 1-0.

Меѓу најубавите потези на вечерта се најде и Ивица Зубац…

Се вчитува...