НБА Топ 5: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни два плеј-оф натпревари по кои на победи се радуваа Феникс и Мајами кои славеа во сериите против Далас, односно Филаделфија.

Најубавиот потег на вечерта му припадна на Џоел Ембид…

Се вчитува...