НБА Топ 5: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни три натпревари во кои на победи се радуваа Бруклин, Њујорк и Лејкерс.

Меѓу најубавите потези на вечерта место имаше и за Расел Вестбрук, Џејмс Харден…

Се вчитува...