НБА Топ 5: Ноќ на атрактивни забивања (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни четири натпревари по кои на победи се радуваа Јута, Шарлот, Торонто и Хјустон.

Оваа ноќ ја одбележаа атрактивни забивања во изведба на Руди Гоберт и Џон Колинс меѓу останатите.

Се вчитува...