НБА Топ 5: Вечер на Ентони Дејвис (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни само два натпревари во кои Филаделфија ги совлада Лејкерс, додека Голден Стејт беше подобар од Минесота.

Најубавите потези на вечерта ги одбележа Ентони Дејвис…

Се вчитува...