По Вокер, Дибиров го „улови“ и Жоржињо (ФОТО)

Ѕвездата на македонскиот ракометен шампион Вардар, Тимур Дибиров по напорната сезона ужива во летниот одмор. На дестинацијата каде што престојува има и повеќе од интересно друштов.

Откако пред некој ден го „улови“ фудбалерот на Манчестер сити, Кајл Вокер, тој денеска успеа да се фотографира и со ѕвездата на Челси, Бразилецот, Жоржињо.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Timur Dibirov (@timurdibirov31)

Се вчитува...