Работнички ги стартуваше подготовките за новата сезона (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Македонскиот прволигаш Работнички ги стартуваше подготовките за новата сезона. Тренерот Александар Влахо ја имаше првата прозивка и првиот тренинг на терените на Работнички во Градскиот парк во Скопје.

Се вчитува...