Синди, новата љубов на Луис Хамилтон (ФОТО)

Актуелниот Ф1 шампион Луис Хамилтон е познат плејбој, а по врската со Никол Шерцингер која беше будно следена од медиумите, веќе три месеци се забавува со шпанскиот модел Синди Кимберли. Иако тие се уште не признаваат дека се заедно, сепак, не можат да ги избегнат папараците.

„Луис е мој пријател. Го познавам долго време, тоа е се што можам да кажам“, изјави Синди. Хамилтон исто така молчи. Се додека не бидат „уловени“ заедно во прегратка.

Се вчитува...