Сопругата на НБА кошаркарот која беше претепана со порака – „Не можам да молчам“

Кошаркарот на Шарлот Хорнетс, Мајлс Бриџис е уапсен во Лос Анџелес и против него е отворено обвинение за кривично дело поради напад на неговата сопруга Мишел Џонсон.

Самата Џонсон излезе со објава на која покажа како изгледа нејзиното лице по нападот на Бриџис кој и дефинитивно веќе може да се збогува со кошарката.

„Жал ми е што стигнавме до тука, но јас веќе не можам да молчам“, напиша Мишел на социјалните мрежи. 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chelley 👼🏽 (@thechelleyj)

Се вчитува...