Тео Хернандез уловен во оргии на јахта (ФОТО)

Фудбалерот на Милан, Тео Хернандез, се соочува со непријатни моменти откако е ’уловен’ од папараците во оргии на јахта. Тој е во друштво на прекрасна девојка, но и непознат маж, со кој водат љубов во тројка. Ова само го зголеми притисокот над левиот бек на „росонерите“, кој се уште се бори да докаже дека не ја силувал руската манекенка Луиза Кремлева.

Таа поднесе тужва против Тео Хернандез за наводно силување во 2017 година на паркинг пред диско клуб во Марбелја.

Се вчитува...