Ванда со нова вулгарност: Ги покажа градите, па Инстаграм ја цензурираше (ФОТО)

Се уште актуеланта сопруга на фудбалерот Мауро Икарид, повторно се најде во центар на вниманието поради нејзина разголена фотографија на социјалните мрежи.

Ванда често објавува провокативни фотографии на нејзините профили, а овојпат претера, па поради тоа доби и казна од Инстаграм. Сега нејзиниот градник беше провиден и поради тоа следеше реакција од Инстаграм, кој ја избриша нејзината слика.

Ванда, сепак, не се откажа од намерата да ја објави фотографијата, па повторно ја прикачи на социјалната мрежа, но овој пат со цензура.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

 

Се вчитува...