Вардарци со „комитски“ дресови на дербито против Пелистер (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фудбалерите на Вардар добија нови дресови пред утрешното дерби против Пелистер. Опремата е брендирана со логото „Комити“, бидејќи само најверните навивачи се уште не се откажаа од својата љубов.

 

 

Се вчитува...