ВИДЕО: „Експлозија“ по првите чекори на Азар на „Бернабеу“…

Вистинска експлозија од воодушевување на „Сантијаго Бернабеу“ по првото појавување на новото засилување Еден Азар.

Белгискиот репрезентативец на неверојатен начин е пречекан од повеќе од 50.000 навивачи во Мадрид кои со овации го пречекаа на својот стадион…

 

Се вчитува...