Жено, ќе ти влезам со две нозе како Вилшер (ВИДЕО)

Фудбалерот на Вест Хем, Џек Вилшер, демонстрираше како можете да ја ’начекате’ сопругата на лизгачки старт, доколку овие денови на изолација ви ги прави уште потешки. Тој ја покани да поиграат фудбал во дворот, а потоа и „влезе“ со лизгачки старт со две нозе.

„Фрустрацијата од изолацијата се покажува, но да бидем искрен, одев на топка. Андријани Вилшер, навистина многу те сакам“, напиша Џек Вилшер во коментарот под видеото кое стана хит на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

The frustration of isolation coming out, but to be fair the ball was there to be won @andriani_wilshere love you really 😘

A post shared by Jack Wilshere (@jackwilshere) on

Се вчитува...