ЕКИПА 1Х2: Мундијалски тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот мундијалски ден…

 

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Германија                                -6,5 шутеви на гол

Белгија                                     + 6,5 корнери

Шпанија – Костарика            вкупно +3,5 жолти картони

Белгија – Канада                     вкупно +3,5 жолти картони

 

Се вчитува...