ЕКИПА 1Х2: Мундијалски тикет на денот

Нов мундијалски ден, нова можност за типување на натпреварите кои се во центарот на вниманието на фудбалската јавност. Ова се нашите предлози за денеска…

 

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Гана                            + 2,5 шутеви на гол

Ј. Кореја                    + 3,5 шутеви на гол

Португалија              + 5,5 корнери

Бразил – Србија        + 3,5 офсајди вкупно

Се вчитува...