ЕКИПА 1Х2: Мундијалски тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

 

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Англија                        + 1,5 жолти картони

Холандија                   + 4,5 шутеви на гол

Холандија                    +4,5 корнери

Сенегал                        + 4,5 шутеви на гол

 

Се вчитува...