ЕКИПА 1Х2: Мундијалски тикет на денот

Мундијалска треска го тресе светот на спортот, доволна причина секојдневно нашата понуда за тикет на денот да се однесува исклучиво на натпреварите од СП во Катар.

Шутеви на гол, корнери, картони, офсајди… ќе бидат дел од нашите предлози за типување во наредниот период…

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Англија             +6,5 шутеви во рамки на гол

Сенегал             +2,5 шутеви во рамки на гол

Велс                    +3,5 шутеви во рамки на гол

Иран                   +1,5 жолти картони

Се вчитува...