ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Босна и Херцеговина – Украина            ГГ и 3+

Со поразот на домашен терен од Финска репрезентацијата на Босна и Херцеговина ги загуби шансите за пласман на Светското првенство 2022 година, па сега единствена цел е да им ги расипат сметките на Украинците.

Украина мора да победи на овој меч и да се надева дека Франција ќе слави против Финска за да обезбеди пласман во баражот за Мундијалот.

Затоа нашиот сингл на денот е двата тима даваат гол и повеќе од три гола.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Холандија – Норвешка      ГГ и 3+

Црна Гора – Турција           ГГ и 3+

Велс – Белгија                       ГГ и 3+

Зверев – Медведев               +

Се вчитува...