ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Брентфорд – Саутемптон              ГГи3+

Брентфорд е тимот кој што донесе вистинско освежување во Премиер-лигата сезонава. Новајлијата во елитата игра одличен фубал и буквално секој меч сезонава вредеше да се погледне.

Од друга страна и Саутемптон игра на гол повеќе на секој натпревар па затоа очекуваме и вечерва тоа да биде така.

Затоа нашиот сингл на денот е двата тима даваат гол и повеќе од три гола.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Нигерија – Египет                     1Х и 0-2

Калјари – Болоња                      ГГ и 3+

Фенербахче – Олимпијакос     –

МК Донс – Вимблдон              ГГ и 3+

Се вчитува...