ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Чешка – Португалија        1х и 2+

Фудбалската репрезентација на Чешка вечерва ќе ја пречека Португалија на домашен терен во натпревар од 5. коло во новото издание на Лигата на нации.

Иако Португалците според „букмејкерите“ се фаворити на овој меч, сепак веруваме дека Чесите ќе останат непоразени на овој меч.

Затоа нашиот сингл на денот е победа на домаќинот или реми и повеќе од два гола.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Ерменија – Украина             2

Израел – Албанија                ГГ и 3+

Србија – Шведска                  3+

Шпанија – Швајцарија        ХП

Се вчитува...