ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Мундијалска треска го тресе светот на спортот, доволна причина секојдневно нашата понуда за тикет на денот да се однесува исклучиво на натпреварите од СП во Катар.

Шутеви на гол, корнери, картони, офсајди… ќе бидат дел од нашите предлози за типување во наредниот период… Еден шут на Велс недостигаше за вчерашниот тикет да биде добитен, се надеваме на малку повеќе среќа во денешниот обид да се стигне до заработувачка.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Данска                   +5,5 корнери

Данска – Тунис     вкупно +3,5 ж. картони

Мексико                 +3,5 шутеви во рамки на гол

Франција               +5,5 корнери

Се вчитува...