ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Фулам – Тотенхем                        ГГ и 3+

Фулам вечерва ќе го пречека Тотенхем во малото лондонско дерби како дел од 21. коло во англиската Премиер-лига. Два тима кои што не можат да се пофалат со добра игра во одбраната сезонава, па затоа очекуваме да се игра за гол повеќе.

Затоа нашиот сингл на денот е двата тима даваат гол и повеќе од три гола.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Болоња – Кремонезе               1

Интер – Емполи                       П2+

Хрватска – Бахреин                 +

Србија – Холандија                  +

Се вчитува...