ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Бетис – Манчестер Ј.              ГГ 3+

Јунајтед има огромни 4-1 од првиот натпревар, што сигурно ќе биде причина Бетис од самиот почеток да тргне во офанзива во обид да приреди сензационален камбек во овој двомеч.

„Црвените ѓаволи“ сакаат кога противникот ќе се отвори, за Рашфорд и Антони да го искористат просторот зад последната линија на ривалот, така што за очекување се бројни шанси и голови на овој натпревар. Затоа, наша препорака е овој меч да се типува ГГ 3+.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Валенсија – Фенербахче                  2 хенд.

Макаби – Басконија                          + поени

Вилјареал – Андерлехт                     1 и 2+

Ференцварош – Баер Л.                    2

Се вчитува...