ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

БАЕРН М. – МАНЧЕСТЕР Ј.               ГГ и 3+.

Баерн Минхен одлично ја почна сезоната во Бундеслигата, за разлика од Манчестер Јунајтед кој има проблеми на стартот од Премиелигата, и запиша веќе два порази.

Сепак, и двата тима се очекува вечерва во Минхен да го покажат сиот свој квалитет. Сите очекуваат сигурен триумф на Баерн Минхен поради подобрата форма, но сигурно дека и англискиот тим има што да каже на овој меч. Затоа се очекуваат голови од двете страни.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Арсенал – ПСВ                  ГГ и 3+

Бенфика – Салцбург        1 и 2+

Брага – Наполи                  ГГ и 3+ 

Реал Сосиедад – Интер     0-2 гола

Се вчитува...