Тетоважата на Свитолина ги збесна фановите (ФОТО)

Украинската тенисерка Елена Свитолина е во фокусот на вниманието на стартот на Австралија Опен. Не поради нејзиниот триумф над Ивана Јоровиќ (6-3, 6-2). Таа е „главна“ во медиумите, и навистина ги збесна своите фанови, откако ја покажа тетоважата блиску до интимниот дел од телото.

Знае Елена што прави…Се местиш за сервис, со топчето минуваш крај тетоважата, и ја покажуваш на целата јавност…Потоа интернетот „гори“, и сите зборуваат само за убавата и секси Украинка.

Се вчитува...