Вардарци „газат“ и без пари – за себе и за „Комитите“ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Вардар и десетти едноподруго натпревар во шампионатот не знае за пораз. „Црвено-црните“, и покрај добро познатите финансиски проблеми со кои се соочуваат и оваа сезона, и натаму „газат“ во првенството – и за себе, и за „Комитите“ и оние премалку навивачи кои доаѓаат на националната арена „Тодор Проески“ да им дадат поддршка…

 

Се вчитува...